Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у 1-11 класах нашої школи на годинах спілкування, присвячених подвигу учасників Революції Гідності, школярі вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні.

Учні початкових класів виготовили паперових “ангелів пам’яті”, які символізують полеглих під час Революції Гідності та оформили динамічні плакати.

Створено динамічний стенд в пам’ять Андрія Черненка, випускника нашої школи, Героя Небесної Сотні, який загинув на Майдані 18 лютого 2014 року та покладено квіти до меморіальної дошки.

Усі заходи проведені з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“.

Більше фот за посиланням