Виховуємо майбутніх олімпійців!

“Неможливо передати ціх емоцій коли в залі царює справжнє свято волейболу🏐 🥰
Вихованці КДЮСШ №1 ЧМР дівчата🤝 та збірна хлопців КДЮСШ 1, учнів Черкаська ЗОШ №8, сьогодні провели чергову товариську зустріч на базі 31 гімназії за ініціативою тренера-викладача Татьяна Сахнюк-Баранова 🤗
Купа емоцій, дитячих посмішок, просто задоволення дивитись на дітей які полюбляють цей вид спорту 😘
Дякую дітям , дякую 🤝Тетяна Петрівна, низький поклін Вашим старанням”, – так пише на шкільній сторінці Фейсбуку Артем ШАРАЄВСЬКИЙ, учитель фізичної культури і тренер.
Дякуємо Артему ШАРАЄВСЬКОМУ, учителю фізичної культури за сумління у роботу з учнівською молоддю та залучення школярів до здорового способу життя! Волейбол — олімпійський вид спорту з 1964 року, тому є надія виховати переможців-олімпійців на базі нашої школи!