Ланцюг єдності до Дня Соборності України

У День Соборності України, яке є одним із знакових свят української держави, проведені різноманітні активності, а саме: години спілкування, ланцюги єдності, флешмоби під гаслом “Єднаймося заради нашої Перемоги!”. В цей діти читали вірші класиків про Україну, виготовляли українські символи, одяглись у вишиванки.

Учні долучились до обласного фото-челенджу «Майоріє прапор України!», оголошеного Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій #ОЦТКІЕ_Черкаси #Майоріє_прапор_України

106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР. Про історію, факти, традиції свята дізнались учні цього дня.