Пліч-о-пліч – “Разом переможемо!”

Під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!” 🏆🥇🥈🥉 набирає обертів І-й шкільний етап Всеукраїнських 🇺🇦 змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” серед учнів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8, Черкаської міської ради. Змагання проводяться з метою популяризації видів спорту:
🏐 волейбол, 🏀 баскетбол, ⚽ футзал, 👯 черлідинг, 🧭 орієнтування.
Адміністрацією школи створені всі необхідні умови для розвитку спорту! ⛹️🤾💪
Залучена максимальна кількість учнів 👫🧒🧑 до регулярних занять фізичною культурою та спортом 🏋️
Першим стартував волейбол під керівництвом учителя фізичної культури Артема ШАРАЄВСЬКОГО🙋. Кожну п’ятницю січня волейбольні команди 7, 8, 9 класів хлопці та дівчата 2009 р.н. і молодші борються за звання “Переможця шкільного етапу”, вміло долаючи труднощі гри, показуючи наполегливість, спритність та майстерність у цьому виді спорту. Змагання проводяться за коловою системою з 3-х партій згідно правил ФВУ 🏐. Чекаємо з нетерпінням фіналу🤗😉🥇🥈🥉.
Інші види стартують🤝 на цьому тижні та налічують понад 8 команд старанних та прагнучих перемоги учнів нашої школи.
Всі види спорту мають талановитих керівників, вчителів фізичної культури:
👫 черлідинг – Олександр ГНИДЕНКО, 🧭 орієнтування – Олександр ГНИДЕНКО,
🏀 баскетбол – Олександр КОСОГОВСЬКИЙ, ⚽ футзал – Тарас КОЛОМІЄЦЬ.
Інтрига за інтригою🤪, поразки😔, перемоги😊🏆 такі не легкі і в той час чудові змагання набирають обертів під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО” 🏆🥇🥈🥉 за ініціативою президента України 🇺🇦 Володимира Олександровича Зеленського🔥💪.
P.S. Все буде! “Разом до Перемоги”😉
Автор: А. Шараєвський, учитель фізкультури