Наші учениці набули чудовий досвід під час стажування в органах місцевого самоврядування

Завершене стажування учнів в органах місцевого самоврядування.
Протягом листопада – грудня 2023 року, серед 224 учнів міських шкіл були й учениці 9-11 класів нашої школи: Савченко Анна, Лагно Євгенія, Ничик Олександра, Бичок Дарія, Дикун Вікторія, Рохман Віталіна, Боброва Іванна, Дзюбан Софія, Сокурець Анастасія та Іванова Катерина, які мали змогу ознайомитись з роботою структурних підрозділів – 10 департаментів Черкаської міської ради.
Всім учасникам за активну участь у стажуванні урочисто вручено сертифікати.  Відзначено 10 фіналістів, які набрали найбільшу кількість балів та запропонували власні ідеї для розвитку нашого міста. Автори 5 кращих проєктів відвідають Німеччину й перейматимуть іноземний досвід роботи органів місцевого самоврядування.
Висловлюємо свою подяку міському голові Анатолію Бондаренку, заступниці міського голови Анастасії Чубіній й керівникам департаментів за підтримку в розвитку учнівського самоврядування.
Маємо корисний та цікавий досвід!
Автор: К. Іванова, президент шкільного парламенту