За сприяння департаменту вуличної інфраструктури Черкаської міської ради, замість старих та заражених омелою дерев, на пришкільній території висаджена алея молодих дерев (червонолистих Слив Пісарді та Робінії псевдоакації “Umbraculifera”) – Алея Перемоги на честь Героїв-випускників школи, які загинули у широкомасштабній війні, розв’язаній російськими окупантами проти вільної і незалежної України.
Лис 19