Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та вироблення у школярів  навичок дотримання правил поведінки на дорозі щорічно восени в школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху.

В рамках тижня вчителями-класоводами та класними керівниками у 1– 11 класах проведені тематичні години спілкування. Учні середніх та старших класів зустрілися з представниками патрульної поліції. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільми, розгадали кросворди, взяли участь у вікторинах та квестах.
Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях й дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!