Про казковий день і вчителів-стажерів

Довгоочікуваний  День учнівського самоврядування «Казковий день» завершився й можна підбити підсумки.
Традиційно, замість вчителів в усіх класах з усіх предметів уроки проводили у костюмах казкових герої стажери-старшокласники – учні 9-11 класів. А замість учнів за партами сиділи принцеси, принци,  феї, котики, зайчики, Котигорошки  й інші казкові герої.  Всього, протягом дня, проведено 132 уроки 82 старшокласниками (дехто з учнів провів більше одного уроку). В цей день відбулися конкурс на кращий казковий образ, веселі перерви, руханки та зустріч з казковими героями від Театру великих ляльок ЦДЮТ. Завершився День учнівського самоврядування грою-змаганнями між учнями й педагогами “Казкові перегони”.
Учні старших класів мали змогу відчути всі переваги та недоліки вчительської роботи.