Катерина Іванова обрана до керівного органу Учнівської міжпаралментської асамблеї

Відбулися вибори спікера Учнівської міжпарламентської асамблеї на 2023/2024 навчальний рік.
Цього року відновили демократичний процес виборів спікера Учнівської міжпарламентської асамблеї. Протягом двох місяців між активною молоддю шкіл міста тривали виборчі перегони.
Протягом третього туру – справжніх дебатів кандидатки продемонстрували чудові уміння комунікації та професійність у захисті власних інтересів.
Тож, у підсумку запеклих дебатів та шляхом відкритого голосування новим спікером УМА стала учениця СШ №18 Манько Софія. Іванова Катерина – учениця 10-А класу нашої школи, увійшла до керівного органу Учнівської міжпаралментської асамблеї.
Вітаємо та бажаємо натхнення для плідної роботи та реалізації цікавих проєктів!