Жовто-блакитні сердечки для нашої Перемоги!

Патріотичні жовто-блакитні сувеніри, сплетені Чорноіваненко Дариною Андріївною, мамою й нашими ученицями – Міланою (3 – А) та Уляною (7- В), вже сьогодні будуть передані волонтерам Наш батальйон – Черкаські павучки . Батьки учнів 3-А класу вирішили придбати матеріали для виготовлення сердечок й зайчиків. На отримані кошти від продажу сувенірів на благодійних ярмарках в Канаді, які організовує команда волонтерів, на чолі з Iryna Senchenko,  випускниця нашої школи, буде закуплене необхідне для наших захисників.

Дякуємо всім нашим волонтерам і волонтерикам! Дякуємо Філь Т.М., вчителю-класоводу 3-А класу, батьківському та учнівському колективу! Разом до ПЕРЕМОГИ! Важлива допомога кожного, адже разом – ми сила!