Навчаємо й навчаємось першій домедичній допомозі на уроках предмета “Захист України”

Наші десятикласниці, разом зі Шмиголь О.А., учителем  предмета “Захист України” розпочали роботу над відеопроєктом “Перша домедична допомога”.
“Всім привіт! Зараз наша країна переживає нелегкі часи, виборюючи свою незалежність. Ми маємо стати пліч-о-пліч та допомогти. Так як ми лише школярі, наша зброя — знання, тому актуальним залишається питання якісного надання першої домедичної допомоги у різних ситуаціях. На цьому каналі ми будемо ділитися нашими знаннями, отриманих на уроках захисту України, щоб дедалі більше молоді стало більш освіченими у цій сфері. Сподіваємось на вашу підтримку. Слава Україні! 🇺🇦❤️ Героям слава!💙💛” – так написали про свою роботу Іванка Боброва та Саша Ємел’янова.
А отже – такий необхідний проєкт наших учнів треба підтримати. Заходьте на YouTube-канал Study to help, підписуйтесь, лайкайте й навчайтесь правилам першої домедичної допомоги разом з нашими школярами!