В рамках співпраці з вищими навчальними закладами майстер-класи “Інноваційні форми корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами” для студентів, які навчаються на на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького організовані Рясною О.В., заступником директора з навчально-виховної роботи та Савченко Н.А., педагогом-організатором й проведені педагогами Демиденко О.М., Червоненко Л.А., Мішіною А.А., Трояновською О.С., Филь І.В.

Метою заходу було ознайомити майбутніх педагогів з особливостями використання інноваційних та традиційних форм і методів роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в навчальному закладі.

Більше фото за покликанням