Маємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Попри повітряні тривоги та проблеми з електропостачанням, наші юні дослідниці успішно штурмували свої перші наукові вершини.
Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з перемогою:
  • І місце – Боброва І. (10-А, секція педагогіки, наукові керівники – Богатирьова І.М., Рохман Ю.М.);
  • ІІ місце – Ємельянова О. (10-А, секція педагогіки, наукові керівники – Богатирьова І.М., Ніколаєску І. О);
  • ІІІ місце – Рохман В. (9-А, секція психології, наукові керівники – Рохман Ю.М., Бузницька О.М.).
Бажаємо юним науковцям нових звершень та продовження цікавих досліджень у обраних галузях, а Бобровій І. – успішного виступу у ІІІ (всеукраїнському) етапі!