12.02.2023 archive

Наші учні – найкращі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних талантів за жанрами “Скарбничка майбуття-2022”

Хореографічний ансамбль “Sideris” в обласному етапі багатожанрового Всеукраїнського фестивалю-конкурсу юних талантів за жанрами “Скарбничка майбуття-2022” виборов І місце  за хореографічну постановку “Дежавю” й ІІ місце – за постановку “Мовчати” (жанр – хореографія). Вітаємо наших талановитих танцівниць та Дунаєвську О.Г., керівника хореографічного гуртка й бажаємо подальших творчих успіхів!

Разом для найкращого Інтернету

7 лютого 2023 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» вчителями-класоводами, класними керівниками та вчителями інформатики проведені години спілкування та активності для учнів 1-11 класів.

Маємо першість у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з технологій

Вітаємо з І місцем у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з технологій (трудове навчання) Ішкову Софію (11-А) та її вчителя, Шмиголь О.А. Тримаємо кулачки й бажаємо переможної участі на Всеукраїнському етапі!