Вже дев’ятий рік поспіль наша школа співпрацює з ГО “Наш батальйон: Черкаські павучки”. Для плетення маскувальних сіток, які відправляються на передову, постійно потрібні матеріали. Педагоги і працівники школи зібрали й передали чергову партію матеріалів (тканин, білизни, одягу природних кольорів), які вмілими руками волонтерів-майстрів будуть нарізані тоненькими смужками й вплетені у сітки. Дякуємо всім педагогам і працівникам школи, які долучаються зо збору матеріалів для плетення маскувальних сіток! Сьогодні це найменше, чим ми можемо допомогти нашим бійцям на передовій а наблизити перемогу на російськими загарбниками. Разом – ми сила!
Лют 05