![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/326970185_587821386114835_7281501787048621380_n-300x225.jpg)
Середа Людмила Олександрівна
Попри всі виклики сьогодення вчителі працюють над підвищенням свого професійного рівня. Сьогодні сім педагогів (12%) нашої школи запрошені й навчаються на курсах Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Для вчительської професії навчання впродовж життя є основною запорукою успіху. Саме тому кожен, хто обрав цю професію, докладає усіх зусиль щоб іти у ногу з часом.