Збираємо матеріали для виготовлення окопних свічок

Чергову партію матеріалів для виготовлення окопних свічок, які постійно збирають учнів, педагоги, працівники школи,  передано відомому черкаському волонтеру Ігорю Жукову.

Окопна свічка — назва пристрою для отримання світла, обігріву, сушіння одягу та приготування їжі у вигляді бляшанки, в яку поміщений картон, що залитий воском або парафіном. Найчастіше використовується пористий картонний матеріал із картонних ящиків. Сьогодні така свічка – цє універсальнє і довготривалє джерело тепла у складних умовах життя, яке вкрай необхідне нашим захисникам на передовій. Великою перевагою окопних свічок є простота конструкції та доступність матеріалів, що необхідні для їхнього виготовлення.

Кожен з нас може долучитись до збору матеріалів й тим самим, наближати нашу перемогу у Великій війні! Дякуємо всім небайдужим за постійний збір матеріалів для окопних свічок! Не зупиняймося!