Педагогічний досвід колективу гідно оцінений Тринадцятою міжнародною виставкою “Сучасні заклади освіти -2022”

Педагогічний колектив Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Черкаської міської ради Черкаської області нагороджений Золотою медаллю Тринадцятої міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти -2022”  в номінації “Упровадження сучасних технологій і методик формування ключових компетентностей здобувачів освіти” та дипломом за активну участь у розбудові національної освіти й популяризацію освітніх, наукових і інновацйних досягнень.

Дякуємо Саєнко Т.Б., директору школи,    Ляшенко Т.Д., Бузницькій О.М., Рясній О.В., заступникам директора та Богатирьовій І.М., вчителю математики, за узагальнення педагогічного досвіду  та презентацію роботи педагоічного колективу!