Наші учні – успішні спортсмени

Протягом листопада-грудня учні нашої школи стали чемпіонами спортивних змагань:

• Білокрис Артем (11-А) виборов І місце у змаганнях Кубку України серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з Таэквон-До;
  • Сапетко Анастасія (4-Б) виборола перше місце в спарингу, перше місце по спецтехніці та друге місце за туль у змаганнях Кубку Героїв ЗСУ
  • Воліцький Владислав (4-Б) здобув першість у розділах змагань: Ірікумі го, Ката годзю-рю/Командне, Ката годзю-рю та Ірікумі дзю на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих та переможні місця в Чемпіонаті України годзю-рю карате та кобудо. Перші місця здобув у розділах: Ірікумі го та ката годзю-рю. Друге місце в розділі ката годзю-рю (командне) та здобув червоний пояс на семінарі з Годзю-рю карате-до
  • Будник Артем (4-Б) виборов призові місця: І місце у розділах  змагань з Ірукумі дзю та Ірукумі гона  та ІІ місце з годзю-рю Відкритому чемпіонаті Черкаської області  карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих та здобув жовтий пояс на семінарі з Годзю-рю карате-до
  • Воліцький Ростислав (7-В) здобув перше місце на Чемпіонаті України з годзю-рю карате та кобудо;
  • Кравченко Максим (7-Б) – Чемпіон України з Фунакоші Шотокан Карате з І (ката) та ІІ (фуку-го) місцями;
  • Чиндай Дарія (4-Б) –  Чемпіонка Кубку центрального регіону України з танцювально-акробатичних змагань, три І місця у категоріях “Естрадний танець СОЛО”, “Best Best show” та “Street Show” й Медаль Freedom у змішаній віковій категорії;
  • Гончарь Даніїл (4-Б) – гравець футбольної команди “Дніпро-80”, здобув звання кращого воротаря  у VII Всеукраїнському турнірі з міні-футболу “ЗА МАЙБУТНЄ ПОКОЛІННЯ”.  Нагороджений грамотою за І місце.

Пишаємось нашими юними спортсменами й радіємо кожній перемозі! Нехай все вдається й підкорюються нові спортивні вершини!