Заходи до Дня захисника і захисниці України

14 жовтня для України – особливий день для кожного з нас в умовах сьогодення.
Українські захисники і захисниці, які боронять незалежність України на полі бою, стали справжнім символом духу народу та прикладом незламності.
Ця дата також має глибоке історичне значення, адже це одночасно і День козацтва, історія якого надихає українців звитяжністю та нагадує про багаті військові традиції нашого народу.
Сьогодні учні ЗОШ 8 взяли участь в загальноукраїнській ініціативі «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України» , кожен мав змогу висловити свою вдячність, підтримку та побажання!
З метою формування серед дітей шанобливого ставлення до захисників  України класними керівниками та вчителями-класоводами проведені уроки звитяги. Учням були запропоновані цікаві вікторини, квести та інтерактивні завдання.

Педагогічний колектив та учні ЗОШ№8 щиро вітають зі святом  – Днем захисників та захисниць України!