Новий випуск “Школяндії” до Дня учителя

Редколегія «Школяндії» щиро вітає шкільну родину з новим навчальним роком та прийдешнім святом – Днем учителя, офіційно його називають Днем працівників освіти.
Шановні вчителі!
Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Хай всі ваші старання та зусилля роблять наш чудовий світ ще прекраснішим! Міцного вам здоров’я, величезного терпіння, радості та внутрішньої гармонії, поваги та щирої вдячності від учнів та батьків!

Новий випуск нашго улюбленого електронного часопису “Школяндія” вийшов у світ завдяки зусиллям гуртікців – юних журналістів та дизайнерів під керівництвом Патюкової О.В. та Рохман Ю.М., головного редактора й відповідального за копм’ютерну верстку та дизайн і по сумісництву – керівників гуртків “Журналістська справа” та “Світ інформатики”.

Новий випуск часопису “Школяндія” №3, вересень, 2022 рік присвячений новому навчальному року та Дню вчителя