Домашні улюбленці

Більше тисячі робіт представили юні фотографи Черкащини на обласний фотоконкурс «Мої домашні улюбленці», організованого Черкаським обласним Центром роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради. Конкурс був проведений з метою  виховання любові та бережного ставлення до тварин, залучення учнів до захисту, піклування та догляду за домашніми улюбленцями. Ця проблема особливо актуальна сьогодні, коли тварини так, як і люди страждають від воєнних дій. Українці виявляють милосердя до братів наших менших, рятують їх від знищення та голодної смерті. Дуже приємно, що серед переможців конкурсу є 8 учнів та творчий колектив учнів нашої школи, а саме:

• І місце – Бондарчук Кіра (5-Б), Чепур Ілля (1-А), Клочко Дар’я (1-А), Бондаренко Богдан (6-В);
  • ІІ місце – Корнієнко Дмитро (1-А), Кузуб Артем (1-А);
  • ІІІ місце – Бондарчук Кіра (5-Б), Веретільник Даша (5-Б), творчий колектив учнів 5-Б класу

Дякуємо педагогам – Шостак Н.А., Бряник І.В., Гонор М.А. за якісну підготовку учнів до конкурсу!

Переглянути конкурсні світлини наших учнів можна за покликанням. Діти  з радістю поділилися фото, де вони разом із своїми домашніми улюбленцями. Скільки в них любові, добра, щастя і радості! Ось так у маленьких дитячих сердечках зароджується велика любов.