Нова українська школа Черкащини

За підсумками проведення обласної виставки-конкурсу «Нова українська школа Черкащини» у 2022 році педагогічний колектив Черкаської ЗОШ№8 відзначений за висвітлення кращого досвіду організаторської діяльності з упровадження засад Нової української школи та популяризацію інноваційних здобутків на міжнародному та всеукраїнському рівнях за представлені роботи – методичні посібники «Комфортна школа для дітей з особливими освітніми потребами» (Саєнко Т.Б., Рясна О.В. , Лікаркіна О.Г., вчителі спеціальних класів) і «Метод проєктів – один із шляхів реалізації компетентнісного підходу в навчанні» (Саєнко Т.Б., Ляшенко Т.Д., Бузницька О.М., Рясна О.В., Богатирьова І.М.). В методичних посібниках   узагальнено та представлено досвід роботи педагогічного колективу школи.

Матеріали виставки доступні на Google-диску за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lVr77C4WMJTiwMmNdSzd0s8sz4s_Pte4zIJa6e0o1wk/edit?usp=sharing