Звіт директора школи перед громадськістю про діяльність закладу

Директор школи Тетяна САЄНКО прозвітувала перед громадськістю про діяльність закладу у 2021/2022 навчальному році в онлайн-форматі у застосунку Google Meet. Присутні громадські активісти, батьки, педагоги ознайомлені з роботою колективу у цей надскладний рік, про підсумки навчання, місію школи у період карантину й  воєнний час та досягнення учнів й педагогів.

Батьки школярів, які долучилися до звіту, висловили подяку школі, педагогічному колективу і директору особисто за роботу, ставлення до дітей, створені комфортні умови та підтримку в такі складні часи.

За підсумками звіту було проведено голосування, у ході якого потрібно було оцінити роботу директора школи та закладу освіти у минулому навчальному році. Результати голосування:

• Зареєстровано – 65 учасників;
  • «Відмінно» – 50 голосів;