Репортаж про наших випускників-одинадцятикласників

Тридцять два випускники,  учні 11-А класу,  в цьому році, вийшли зі стін нашої школи.

В 2022 році Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 8   випускає тридцять два учня 11-А класу.  Класний керівник, учитель англійської мови,  Чистік Юлія Юріївна – вірний,  щирий друг своїх вихованців.

Школа пишається переможцями Всеукраїнських олімпіад – Шутюком Вадимом, Галягою Анастасією, Бойченко Анною та Маріян Катериною. Маріян Катерина є переможницею обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, творчих конкурсів  з української мови імені Т.Г.Шевченка та Петра Яцика.

Учні класу:  Бойченко Анна, Глухов Олександр, Шутюк Вадим, Маріян Катерина, Глухов Олександр та Дудаурі Мансур є учасниками дебатного турніру, їх дебатний клуб «Діалог» виборов у цьому навчальному році ІІІ місце серед багатьох команд – учасників міста.

Дві учениці 11 класу закінчили цей навчальний рік на відмінно – Бойченко Анна та Пильник Софія.

Бевза Євгеній та Бойченко Анна представлені до нагородження обласною Почесною відзнакою «Відмінник Захисту України».

Про кожного з випускників можна сказати приємні слова, адже за роки навчання в школі вони показали себе багатосторонніми особистостями. Серед випускників – учасники команди КВК «Базар Вокзал» та найкращі ведучі школи – Шутюк Вадим, Маріян Катерина, Ганич Анастасія та Бойченко Анна.

Дяка всім батькам за турботу про своїх дітей, за розуміння проблем школи.

Щиро віримо, що наші випускники знайдуть свою життєву стежину, здолають всі перешкоди на шляху до здійснення мрій, а школа буде незабутнім оберегом на   їхньому шляху.

Бажаємо нашим випускникам Мирного неба над головою і європейського майбутнього!