На російсько-українській війні загинув випускник нашої школи Внуков Роман

Сумна звістка про загибель ще одного випускника нашої школи прийшла у нашу шкільну родину.  17 травня поклав життя за майбутнє нашої країни випускник нашої школи 2002 року випуску – Внуков Роман.

“На Донеччині під час виконання службових обов’язків внаслідок ракетного обстрілу противником загинув житель нашого міста Роман Внуков. Солдат отримав поранення, несумісне з життям. Роман Олександрович за професією був водієм-механіком, працював на ПАТ «АЗОТ». Коли почалася активна фаза російсько-української війни, по мобілізації був призваний боронити нашу землю. Воїну було 37 років. Сиротою залишився 12-річний син. «Гірко і боляче, коли гинуть такі молоді люди, цвіт української нації, які багато хорошого могли б зробити для рідної Батьківщини, для рідного міста”, – повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко й про пише Черкаський часопис “Прочерк“.

Педагогічний колектив висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого. Пам’ятаємо його як цілеспрямованого, відповідального, доброго, чесного, життєрадісного, чуйного хлопця.
Пам’ять про Романа назавжди залишиться в наших серцях. Спасибі тобі, наш мужній воїне!