Про безпеку у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

22 листопада рятувальники провели профілактичний рейд  для учнів нашої школи щодо правил безпеки у разі виявлення підозрілих предметів.
Фахівці ДСНС розповіли учням 6-7 класів, що треба робити при знаходженні предметів схожих на вибухонебезпечні, а також наголосили, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням боєприпасів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.
Діти із захопленням слухали про специфіку роботи піротехніків, переглядали відео бойової роботи та ставили різні запитання. Такі тематичні заходи з безпеки життєдіяльності допоможуть школярам свідоміше ставитися до безпеки власного життя та життя оточуючих.
Головне управління ДСНС України у Черкаській області наголошує!
У разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів слід пам’ятати, що тільки безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що нещасного випадку не станеться, а знахідка буде знешкоджена без завдання шкоди.

Більше фото за покликанням