Вітаємо наших “кіберніндзь” з визнанням у Всеукраїнському конкурсі з Кібербезпеки

Підведено підсумки заочного Всеукраїнського конкурсу для студентської та учнівської молоді з Кібербезпеки “Кіберніндзя”, що проходив у рамках Національного Місяця кібербезпеки вперше в Україні. Маємо учнів, відзначених в номінації “Інтерактивна інфографіка з кібербезпеки”: Діброву Валерію, Пильник Софію, Маріян Катерину.
Щиро вітаємо учениць 11-А класу та Рохман Ю.М., учителя інформатики!
Організаторами конкурсу виступилиТоргово-промислова палата України, Київська мала академія наук, Академія цифрового розвитку, ТОВ “СЕК’ЮРИТІ ЕКСПЕРТ ГРУП” за підтримки Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України, Держспецзв’язку, Департаменту Кіберполіції, а також компанії “10Guards”, “Hack Control”, “Octava Defence”, “Алгоритм-Х”, “McAfee Enterprise”, “АВТОР” та “AM Integrator Group”