Вітаємо наших випускників – Сурухан А., Юрченко А., Мартиненко Я., Гринь А. та Рохман Ю.М., вчителя інформатики, лауреатів Всеукраїнського конкурсу створення вебсайтів “Літературна візитка краю”, які відзначені дипломом за роботу, спрямовану на утвердження українського слова, за прагнення пізнати свою малу батьківщину та привернути увагу до її літературних надбань, за створення вебсайту про Володимира Рутківського. Пишаємось!
Сер 29