Педагогічний колектив Черкаської ЗОШ№8 – “Вакцинований й відкритий”#ВакцинованіВідкриті

#ВакцинованіВідкриті  Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином електроніки та аксесуарів «Цитрус» оголосили національний конкурс «Вакциновані й відкриті». Кожна школа може виграти комп’ютери, гарнітури та роутери для своїх безпечних закладів.
Детальніше про конкурс: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScnT1h3fqhkcv…/viewform
Педагогічний колектив Черкаської ЗОШ№8 долучився до Національного конкурсу для шкіл «Вакциновані й відкриті!». Відтепер маємо можливість стабільно працювати в умовах карантину, надаючи якісні освітні послуги, зберігаючи при цьому своє життя і здоров’я, здоров’я своїх близьких та учнів. Мріємо вибороти призи для школи, які будуть доцільні в освітньому процесі!
Закликаємо колективи всіх навчальних закладів здійснити вакцинацію й приєднатися до конкурсу!