Свято Останнього дзвінка

Свято Останнього дзвінка, яке відбулось для школярів, підвело риску, поставило крапку в навчальному марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Для 17 учнів 11-А класу  під керівництвом Овчаренко С.М., пролунав справжній останній шкільний дзвінок, який сповістив про те, що дитинство скінчилося і починається доросле життя. Бажаємо нашим випускникам отримати гарні результати під час складання ЗНО й продовжити своє життя у омріяних навчальних закладах. Нехай кожен з  одинадцятикласників  впевнено вирушає у майбутнє та знайде себе у хорошій і потрібній справі.

Учням 1-10-м класам бажаємо гарного та насиченого відпочинку, а саме: сонячного і теплого літа, незабутніх вражень та цікавих подій!