До Всесвітнього дня вишиванки — міжнародного свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, що проводиться щороку в третій четвер травня, долучились учні нашої школи. В цей день для учнів проведені нестандартні уроки, на яких школярі вчили історію вишиванки, вчились читати символи української вишивки, створювали листівки, виконували цікаві завдання та взяли участь у флешмобі “Вишиванка – код нації”.
Тра 23