“Срібло” у Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

26 – 28 травня 2021 року відбулася Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в Київському Палаці Спорту, яку організувала й провела Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/11-8567 від 01.12.2020, лист НАПН України № 2-7/156 від 04.12.2020).
​Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.
​У конкурсах і заходах виставки взяли участь навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти.
У команді закладів освіти Черкаської області на чолі з управлінням освіти і науки та інститутом успішно представила свої напрацювання й наша школа.
​У номінації «Сучасна інклюзивна освіта: кращі практики, розробки і підготовка кадрів» робота Саєнко Т.Б., директора школи, Рясної О.В., заступника директора та вчителів-дефектологів  спеціальних класів Мішіної А.А., Трояновської О.С., Демиденко О.М., Яловенко Є.В., учителя англійської мови спеціальних класів, Лікаркіної О., практичного психолога, Марчук Ю., вихователя групи подовженого дня, нагороджена срібною медаллю.