Математика – велична і захоплююча

З метою розвитку професіоналізму вчителів математики, фахової компетентності, самовдосконалення та популяризації математичної освіти  з нагоди оголошення 202/2021 року Роком математичної освіти в  Україні комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» з 29 березня до 02 квітня 2021 року проведений в онлайн режимі для вчителів області марафон «Математика – велична і захоплююча». У рамках фестивалю вчителі математики нашої школи презентували свої здобутки “Проектна діяльність на уроках математики як засіб формування компетентностей учнів” (Ляшенко Т.Д., Богатирьова І., Середа Л.О.) та  “Ілюзії в математиці. Математичні фокуси” (Богатирьова І.М.).