Давайте закохувати в науку разом!

Під гаслом “Давайте закохувати в науку разом!” цього року проходив Інженерний тиждень-2021 за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, Українського культурного фонду, MANOFF FOUNDATION, Leaders Fund у партнерстві з НУШ “Нова освіта”, Інституту модернізації освіти: STEM-освіти.

За активну участь наших школярів  у Інженерному тижні від організаторів надійшли Подяки нашим  вчителям: Швець-Мазуренко А.В., Гонор М.А., Богатирьовій І.М., Куратовській В.М., Сердюк В.А., Гудзь Н.П., Трояновській О.С., Демиденко О.М., Кібкало С.Ф., Рохман Ю.М. та шкільному координатору проєкту – Овчаренко С.М.

Інженерний тиждень – проєкт для учнів молодших, середніх та старших класів, покликаний зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

Дякуємо всім учням, батькам та педагогам за активну участь у проєкті!