Адаптація для п’ятикласників

З метою забезпечення наступності і перспективності вирішення задач в умовах переходу від початкового до основного періоду навчання, для розвитку навчальної самостійності, ініціативності, уміння розраховувати на власні сили та для подальшого рішення задач профільної старшої школи, у І семестрі 2020-2021 навчального року проходить адаптаційний період для учнів 5-А, Б, В класів (класні керівники – Мізіна Т.А., Патюкова О.В., Гонор М.А.).

З метою пом’якшення змін у житті учнів та збереження психічного й фізичного здоров’я дітей, протягом адаптаційного періоду, вчителі-предметники застосовуватимуть форми і методи роботи початкових класів, перші два тижні оцінюватимуть навчальні досягнення учнів вербально, практичним психологом та соціальним педагогом будуть проведені необхідні психолого-педагогічні діагностичні дослідження.