Маємо подарунок для учнів – пригодницьку настільну гру від “Happy Paw” та ТМ “Purina”

Чудовий подарунок для учнів – пригодницьку настільну гру від “Happy Paw” та ТМ “Purina” за участь у V Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Мяу для Мурчика»  в рамках освітнього проєкту «Біоетика» отримала наша школа, як найактивніший навчальний заклад.

Граючи у гру,  школярі не лише потрапляють у 68 несподіваних ситуацій, але і у цікавій формі знайомляться з особливостями догляду за собаками та можливими наслідками неправильної поведінки з чотирилапими. Сподіваємось, що уроки природознавства з Овчаренко С.М. та грою будуть ще цікавішими!

Дякуємо вчителям та учням – активним учасникам Всеукраїнських благодійних акцій Фонду за небайдуже ставлення до безпритульних тварин!