Школа готова до ЗНО

25 червня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Старт цьогорічного тестування через карантинні заходи був відтермінований більше ніж на місяць. Наразі епідеміологічна ситуація дозволяє провести тестування у період з 25 червня до 17 липня.  Наша школа є пунктом тестування та готова для проходження випускниками безпечної процедури ЗНО, яке  розпочнеться тестом з математики. Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання. Початок тестування об 11 годині.

Бажаємо випускникам вдалого старту!