Онлайн-флешмоб до Дня вишиванки

Сьогодні, у третій четвер травня, 21 травня, українці традиційно святкують День вишиванки. День вишиванки – не офіційне й відносно молоде, проте дуже улюблене народне свято, яке подобається й нашим школярам, батькам та педагогам. Карантин не завадив шкільній громаді доєднатись до всеукраїнського онлайн-флешмобу “Моя вишиванка” #моя_вишиванка. В цей день кожен охочий мав можливість одягнути вишиту сорочку, сфотографуватись й продемонструвати свої світлини, своїх рідних та друзів  на шкільній сторінці Facebook. Діти створили відеоролики, в яких розповіли про те, яке значення для кожного українця має вишиванка і чому так важливо її носити. Найменші наші школярики зробили поробки “Вишиванка” та прочитали вірші про вишиванку.