16.10.2019 archive

“Осінній ярмарок” від початкових класів

Яких тільки смаколиків сьогодні не було на традиційному щорічному “Осінньому ярмарку”! Дякуємо батькам, учням, вчителям початкових класів за чудову організацію заходу та смачні перерви! Кошти, зароблені під час ярмарку, будуть використані для прибдання подарунків учням й родинам, які потребують нашої допомоги.

Профорієнтація для випускників школи від наших випускників

З метою профорієнтації сьогодні завітали до нас студенти та викладачі Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Надзвичайно приємно, що серед студентів є випускники нашої школи – Криса Д. та  Пархомець А..

Уроки для студентів ЧНУ

Майбутні вчителі початкових класів – студенти-першокурсники Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, разом із своїм керівником Акуленко І.А., д.п.н., професором кафедри початкової освіти, знайомились з формами і методами роботи у початкових класах нашої школи. Своїм педагогічним досвідом ділились вчителі Філь Т.М., Кібкало С.Ф.,  Тертична І.І., вчителі-класоводи  1-А, 4-А, Б класів.