02.10.2019 archive

Як народжуються смаколики

Майстер-клас – урок трудового навчання, проведений у Майстерні Карамелі,  для учнів 4-Б класу запам’ятається надовго.  Школярі не тільки побачили, як можна створити цукерки, самостійно виготовили  смаколики-льодяники і так само самостійно їх з’їли. Дякуємо майстрам майстерні та Кібкало С.Ф., вчителю початкових класів, за смачну солодку екскурсію!

Перемога юних туристів у міському квесті

Вітаємо команду учнів 9-10-х класів: Сурухан А., Замогильну Д., Севідова Є., Дудаурі М., Петренка Є., Маріян К. з перемогою – першістю у квесті до Міжнародного дня туризму, який проведено за ініціативою Міської учнівської міжпарламентської асамблеї та за підтримки Черкаського міського методичного кабінету установ освіти. Дякуємо нашим учням за активну життєву позицію!

Уроки доброти для першокласників

Традиційні щорічні “Уроки доброти”, до Всесвітнього Дня захисту тварин,   за підтримки Міністерства освіти і науки України та з ініціативи Благодійного фонду «Щаслива лапа», в рамках проекту «Біоетика», проведені 2 жовтня для учнів 1-А, Б класів вчителями Тертичною І.І. та Заколодною К.Ю. Відтепер діти знають, звідки беруться безпритульні тварини та як доглядати за домашніми улюбленцями.