Для заступників директорів з виховної роботи міста проведений семінар-практикум “Компетентнісний підхід як сучасна методологічна орієнтація у виховній діяльності”. Для гостей проведені Інтерактивна вправа “Життя у восьмій школі” заступником директора з навчально-виховної роботи Рясною О.В.,  інтегровані  уроки з предмету «Я досліджую світ» та  музичного мистецтва «Хто найголовніший у театрі. Ходить гарбуз по городу», природознавства та англійської мови «Осінні явища у живій природі. Погода», бінарний урок «Запозичені страви в сучасній українській кухні» вчителями Передерою О.О., Гудзь Н.П., Шостак Н.А., Савченко В.Ю., Чистік Ю.Ю., Берестовою О.М. та кінофест “Благополуччя дітей” Рясною О.В. й Прокопчук А.Є., соціальним педагогом школи.