День української мови та писемності

Близько 530 учнів школи 9 листопада 2018 року долучені до участі у шкільному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика до Дня української писемності та мови.   Під час написання творчих конкурсних робіт школярі 1 – 11 класів показали свою ерудованість, мовознавчу обізнаність,  самостійність, креативність мислення та здібності  зв’язного мовлення.  Вчителі застосували нові форми і методи роботи й удосконалювали педагогічну майстерність. До написання диктантів та виконання творчих завдань долучились члени адміністрації школи. Для учнів 1 – 11 класів страшокласниками проведений усний журнал «Мова моя калинова!». Протягом дня школярі мали можливість ознайомитись з цікавими інформаційними стендами «День української писемності та мови»,  «Цікаві факти про життя Кирила та Мефодія», «Відомі вислови видатних людей про мову». Казковий калейдоскоп мультфільмів за мотивами українських народних казок та колаж «Сторінками українських казок» був представлений увазі учнів групи продовженого дня. У рамках тижня інтегрованих уроків вчителями Ус О. В., Мізіною Т. А., Пасічник Л. Г. та Патюковою О. В. був проведений квест «Українська кухня». Педагогічний та учнівський колективи були одягнені у сорочки-вишиванки.

Переможці шкільного конкурсу візьмуть участь  у наступному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.