Семінар для слухачів КНЗ “ЧОІПОПП ЧОР”

Для вчителів фізики та математики – слухачів КНЗ “ЧОІПОПП ЧОР” на базі Черкаської ЗОШ№8, вчителями школи, 08.11.2018, проведені нестандартні уроки, а саме:

•  “Розв’язування задач і вправ” у 5-А класі вчителем математики Середою Л.О.;
  • “Множення натуральних чисел. Розв’язування задач і вправ” вчителем математики Рохман Ю.М. та асистентом учителя Ус І.Р. у 5-Б класі;
  • кейс-урок “Рівномірний рух матеріальної точки по колу. Період обертання” вчителем фізики Овчаренко С.М. для учнів 7-А класу;
  • бінарний урок “Задачі на дроби. Знаходження дробу від числа. Практична робота №2. особливості побудови й опрацювання векторних зображень” вчителем математики Богатирьовою І.М та вчителем інформатики Лисогором В.С. у 6-А класі.