Ми – підприємливі: Осінній благочинний ярмарок

В умовах Нової української школи  модельною навчальною програмою інтегрованого курсу “Я досліджую світ” для 1-х класів  сьомий тиждень навчання в школі проведено під гаслом “Ми – підприємливі”. З ініціативи початкової школи, під керівництвом Рясної О.В., заступника директора з навчально-виховної роботи, проведений осінній благочинний ярмарок, де школярі та педагогічний колектив мали змогу придбати різноманітні смаколики. Кошти, виручені під час ярмарку, будуть задіяні для ремонту малого спортивного залу, де займаються фізичною культурою та ритмікою  учні 1-4-х класів. Учніта батьки 3-В класу, разом із вчителем-класоводом Лопаткіною І.М., подарували школі новенький волейбольний м’яч.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї справи, а саме: батькам, педагогам, вчителям!