День здоров’я для учнів 5-11 класів

Традиційний та довгоочікуваний День здоров’я для учнів 5-11-х класів, в рамках адаптаційного періоду на уроках фізичної культури, пройшов під гаслом “Швидкі! Кмітливі! Дужі! Здорові! Веселі!”  Протягом дня 14 різновікових команд змагались у естафетах: “Крокуємо разом”, “Вище неба”, “Червоний лабіринт”, “Багатоніжка”, “Не розлий вода”, “Весела гусінь”, “Тунель можливостей”, “Влучний снайпер”, “Скажений волейбол”, “Знайди істину”, “Загадкова Аліса”, “Майстерня капелюшника”, “Задзеркалля”, “Кімната тиші”,  де школярі продемонстрували свої найкращі якості: спритність, кмітливість, швидкість, вміння працювати у команді та допомагати меншим.  А ще учні дихали чарівним сосновим повітрям, складали емблему класу, опрацьовували методику “кольорових долоньОК” та  набули приємних емоцій і незабутніх вражень.

Дякуємо всім  учасникам  та організаторам заходу за чудовий активний відпочинок!