День здоров’я для учнів початкових класів

Для учнів початкових класів осінній День здоров’я проведений традиційно у сосновому лісі. Згідно програми НУШ,  для першокласників триває тиждень “Ми друзі” в Інтегрованому курсі “Я досліджую світ”.  Для дітей організовані інтегровані уроки та виховні заходи на свіжому повітрі.  Школярі, об’єднані у різновікові команди, вчились взаємодіяти разом.  Старші діти допомагали меншим, підтримували та піклувалися один про одного під час проходження всіх завдань запропонованої  естафети. Всі учні отримали призи-смаколики за участь у змаганнях. Теплою посмішкою до Дня Смайлика діти зустріли акторів Черкаського лялькового театру з цікавою  програмою. На останок учні залишили свій кольоровий слід долоньок на згадку про чудовий день, підкреслюючи свою єдність.
Дякуємо організаторам та всім учасникам заходу!

(За репортажем Демиденко О.М., вчителя-дефектолога)