На травневій педраді педагогами Черкаської ЗОШ№8 обговорене питання переводу учнів 1-8-х та 10-го класу до наступного класу. Випускники – учні 11-А класу, разом із своєю класною мамою Пасічник Л.Г., завітали на засідання із короваєм і подякували вчителям за навчання. Педагоги, в свою чергу, побажали дітям вдало здати ЗНО, вступити до омріяних навчальних закладів, ніколи не забувати рідну школу і своїх вчителів та щасливої дороги у дорослому житті.
Тра 26