Саміт позитивних освітніх змін

Богатирьова І.М., учитель математики Черкаської ЗОШ №8, взяла участь у роботі Саміту позитивних освітніх змін, організованого ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти та проведено 12 травня 2018 року у Києві при Національній академії наук України. На Саміті зібралися небайдужі до нових змін мобільні та креативні педагоги, вихователі, громадські діячі. Практичні доповіді та панельні дискусії з спікерами та вчителями-практиками НУШ, охопили наступні актуальні для освітян теми:

• НУШ з середини – ефективне лідерство в освіті;
  • платформи дистанційної освіти у Вас “на долоні”;
  • потреби сучасного покоління: “Відійти НЕ МОЖНА заважати!”;
  • проекти для впровадження у школі IDEA BOOM, табір “профорієнтації”;
  • Медіаграмотність – проект School-challenge. Минуле-теперішнє-майбутнє;
  • практики залучення батьків: STOPSTRESS;
  • IT@School та інші.

Спеціальні гості – провідні представники  сучасної естонської освіти Марина та Юрі Курвітс, поділилися з присутніми реаліями, особливостями та перевагами естонської школи, методичним досвідом європейського рівня.

Вчителі майбутнього мали можливість зануритися у практику, отримати “важку” валізу цікавих фішок і навичок  та цінні дружні зв’язки.