До Всесвітнього Дня Доброти юні артисти початкових класів, для учнів 1-4 класів нашої школи, представили виставу-казку про силу добра, яке завжди повертається. Над постановкою казки “Кошик яблук” за мотивами казки В. Сутєєва “Мішок яблук” працювали: художній керівник театрального колективу “Казкограй” – Куратовська В.М., вчитель початкових класів та музичний керівник – Боровик Я.А., педагог-організатор, керівник музичного гуртка.
Вітаємо з успішним дебютом учнів та педагогів, бажаємо творчого натхнення й сподіваємось насолодитись новими цікавими виставами!
Більше фото за покликанням

Традиційно, наші учні учасники та переможці щорічного міського конкурсу читців-декламаторів гумористичних творів та театральних колективів «Казковий листопад», який проводить КУ «Центр дитячої та юнацької творчості». Цей рік також є переможним для всіх наших школярів, які взяли участь у конкурсі.
З досвідом роботи педагогів під час 

Дякуємо всім вчителям-класоводам та класним керівникам нашої школи, які разом зі своїми учнями долучились до ІІ Міжнародного уроку доброти, присвяченому гуманному ставленню до тварин. 











